We zijn het er denk ik wel over eens dat het achterlijk warm is. Gelukkig komt heel hardloopbloggend Nederland met de meest fantastische tips over niet lopen op de warmste momenten en je tempo bijstellen, dus ik ga ervanuit dat jullie deze dagen geen gekkigheid uithalen wat betreft het lopen (wat je verder op het terras of in het park doet moet je maar lekker zelf weten).
Waar ik jullie wel graag nog even op wijs, is dit handige kaartje met waterhappers en -tappers in Amsterdam (dat zijn van die fonteintjes waar je gratis drinkwater uit kunt drinken). Plan je route rondom deze topvoorziening van de gemeente en je bent voorzien van voldoende water onderweg zonder waterbelts of flesjes Spa. Klotsen doe je tenslotte al genoeg met dit soort temperaturen.
In plaats van rennen stonden Maaike en ik vanochtend vroeger-dan-vroeg op voor een frisse duik op IJburg. Minder kans op heat strokes, wel netjes wat beweging. Ahyeah
Oh handige site zeg! Die ga ik tussen mijn favorieten opslaan š